Barevná kavárna

Barevná kavárna

Barevná kavárna (dříve Oranžová kavárna) je provozována za účelem stírání pomyslných hranic mezi lidmi s mentálním a kombinovaným postižením a širokou veřejností.
Barevná kavárna se nachází v Oranžovém domě v lokalitě Horní Předměstí v Trutnově a v jejím útulném prostředí mají zákazníci samozřejmě možnost vychutnat si kvalitní kávu, zákusky a jiné pochutiny.

Mohou posedět s přáteli a rodinou a děti si pohrají jak v dětském koutku, tak na velké zahradě. Návštěva Barevné kavárny ale navíc jako přidanou hodnotu nabízí možnost bližšího seznámení s našimi klienty služby Sociální rehabilitace, kteří se podílejí na přípravě občerstvení a obsluze zákazníků. 

SR-0-1.jpg
 

Info pro klienty Sociální rehabilitace

  • Klienti mají možnost vytvořit si potřebné pracovní návyky, zlepšit komunikaci s neznámými lidmi a budovat si potřebnou sebejistotu, že jejich dobře odvedená práce je zákazníky pozitivně hodnocena.
  • S obsluhou jsou klientům nápomocni naši asistenti (pracovníci v sociálních službách), kteří je činnostmi v kavárně provázejí, a jsou jim oporou při získávání pracovních návyků a nových dovedností s tím spojených.

Info pro zákazníky Barevné kavárny

  • Zákazníci se zde mohou dozvědět o dalších činnostech služby Sociální rehabilitace a o ostatních poskytovaných službách organizace Barevné domky Hajnice.
  • Kromě občerstvení si zákazníci Barevné kavárny mohou zakoupit i drobné předměty, které byly vyrobeny za přispění klientů v Dílnách barevných příležitostí a Stříbrné dílny organizace Barevné domky Hajnice.

Jídelní a nápojový lístek

Datum zveřejnění Název dokumentu Typ souboru Velikost souboru
25. 08. 2022 Jídelní a nápojový lístek .pdf 28 MB Stáhnout

Kde nás můžete najít


Sledujte nás na Facebooku

Barevná kavárna je také součástí sociální služby

Kontaktní osoby

Provozní Barevné kavárny
Gabriela Vosičková
Vedoucí sociální služby SR a STD
Mgr. Zuzana Zapletalová
top