Barevná kavárna

Barevná kavárna

Barevná kavárna (dříve Oranžová kavárna) je provozována za účelem stírání pomyslných hranic mezi lidmi s mentálním a kombinovaným postižením a širokou veřejností.
Barevná kavárna se nachází v Oranžovém domě v lokalitě Horní Předměstí v Trutnově a v jejím útulném prostředí mají zákazníci samozřejmě možnost vychutnat si kvalitní kávu, zákusky a jiné pochutiny.

Mohou posedět s přáteli a rodinou a děti si pohrají jak v dětském koutku, tak na velké zahradě. Návštěva Barevné kavárny ale navíc jako přidanou hodnotu nabízí možnost bližšího seznámení s našimi klienty služby Sociální rehabilitace, kteří se podílejí na přípravě občerstvení a obsluze zákazníků. 

SR-0-1.jpg
 

Jídelní a nápojový lístek

Datum zveřejnění Název dokumentu Typ souboru Velikost souboru

Kontaktní osoby

Provozní Barevné kavárny
Gabriela Vosičková
Vedoucí sociální služby SR a STD
Mgr. Zuzana Svoboda
Sociální pracovník

Info pro klienty Sociální rehabilitace

  • Klienti mají možnost vytvořit si potřebné pracovní návyky, zlepšit komunikaci s neznámými lidmi a budovat si potřebnou sebejistotu, že jejich dobře odvedená práce je zákazníky pozitivně hodnocena.
  • S obsluhou jsou klientům nápomocni naši asistenti (pracovníci v sociálních službách), kteří je činnostmi v kavárně provázejí, a jsou jim oporou při získávání pracovních návyků a nových dovedností s tím spojených.

Info pro zákazníky Barevné kavárny

  • Zákazníci se zde mohou dozvědět o dalších činnostech služby Sociální rehabilitace a o ostatních poskytovaných službách organizace Barevné domky Hajnice.
  • Kromě občerstvení si zákazníci Barevné kavárny mohou zakoupit i drobné předměty, které byly vyrobeny za přispění klientů v Dílnách barevných příležitostí a Stříbrné dílny organizace Barevné domky Hajnice.

Kde nás můžete najít


Sledujte nás na Facebooku

Barevná kavárna je také součástí sociální služby

top