🖋️ Z pera asistentky Gábiny 🖋️
Na Červeném domku jsme se pustili do adventní výzdoby. 🎄 Nejvíce se zapojil pan Tomáš, protože má takové činnosti moc rád. Nápomocný byl i pan Petr a pan Saša dohlížel, aby vše bylo tak, jak má. 🤗
Přejeme všem krásný adventní čas